Dünkü Süper Kupa kepazeliğinden sonra Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’i dinliyorum. Dedi ki sayın başkan. “Üzülerek söylüyorum, böyle bir durumu beklemiyorduk. Şanlıurfa’daki taraftarlara derbi izletmektense acayip saçmasapan şeyler yaşadık. Çok …
Muş’un Bulanık ilçesinde düzenlenen ’15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ etkinlikleri kapsamında şehit kabirleri ve şehit ve gazi aileleri ziyaret edildi. Programa ilçe kaymakamı, emniyet müdürü, jandarma bölük komutanı, AK Parti ilçe başkanı, vazife kahramanları dernek başkanı ve diğer kamu kurum ve kuruluşlarının yetkilileri katıldı.